Наш ліцей

photo-2023-01-23-12-12-13

У кожного харків’янина є місця мальовничої природи, які йому найдорожчі.

Для багатьох мешканців нашого міста є привабливими затишні місця Лісопаркової зони. Саме тут виникла необхідність збудувати школу.
У рішенні виконавчого комітету Харківської міської ради депутатів трудящих від 14 серпня 1962 року № 509 зазначено: "У зв`язку з тим, що організація а\я № 67 збудувала школу, виконавчий комітет Харківської міської Ради депутатів трудящих вирішив відкрити в збудованому приміщенні в Київському районі (сел. Жуковського) школу-новобудову".
Науковці авіаційного, радіотехнічного, фармацевтичного інститутів, спеціалісти в галузі космічної техніки привели вперше своїх дітей в нову будівлю в січні 1963 р.
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 для більшості мешканців селища Жуковського є рідною: дорослішали діти, росли онуки, яких навчали справжні майстри педагогічної справи.
Минали роки. Колектив однодумців, досвідчених висококваліфікованих вчителів, докладає багато зусиль, щоб випускники школи вміли гідно жити і працювати в сучасних умовах.