Дистанційне навчання у воєнний час

Дистанційне навчання у Харківському ліцеї №37 зі здобувачами освіти здійснюється на платформі Google Classroom та за допомогою сервісу  ZOOM. Також заклад використовує електронні щоденники та журнали на платформі e-journal.

Інструкції для учнів та батьків щодо роботи на платформі

Як користуватись Google Classroom: інструкція для вчителів, батьків і детей (з комп'ютера і сматфона).

Посилання на електронні журнали на щоденники на платформі e-journal.

Інструкція щодо роботи в Zoom:

Однією із головних задач закладу є організація освітнього процесу дистанційно із можливістю зворотнього зв’язку зі здобувачами освіти. Для вирішення цієї задачі в нашому закладі застосовуються:

1.Відеоконференції за допомогою сервісу Zoom (організація відеоконференцій, прямих трансляцій в безкоштовній версії від 3-х до 40 учасників протягом 40 хвилин), Google Meet
2. Мобільні та десктопні месенджери для організації зворотнього зв’язку (Viber, Skype, Telegram, Facebook, WhatsApp);
3. Освітня платформа “На урок “; «Всеосвіта»; GoogleClassroom; Всеукраїнська онлайн школа; Нові Знання; HUMAN.UA; Мобільні застосунки для вивчення іноземних мов; YouTube

Шановні батьки!

З питаннями щодо організації освітнього процесу Ви можете звертатися:
- у класних чатах месенджерів, де Ви маєте можливість поспілкуватися з учителем-предметником, класним керівником;
- на шкільну пошту [email protected]. Адміністрація школи отримає Ваш лист та надасть відповідні роз'яснення.