2010-2011

• 2011-03-10
    У школі пройшла виставка дитячих творчих робіт учнів, підготовлена вчителем образотворчого мистецтва Білостоцькою Ольгою Миколаївною та вчителем трудового навчання Стельмах Лідією Тихонівною. Чудові роботи на виставку були підготовлені хлопцями-учнями школи , які продемонстрували вміння з бісероплетіння.

• В школі проходить виставка творчих робіт до 8 березня.

• 24.02.2011  -  у ХЗШ № 164 пройшов XIII районний педагогічний вернісаж. На вернісажі працювали 2 педагогічні майстерні та 13 предметних лабораторій, у яких учителі - предметники обмінялися досвідом роботи.

• 23.02.2011  Огляд-конкурс строю та пісні

В нашій школі пройшов огляд-конкурс строю та пісні в якому взяли участь учні 3-10 класів. Переможцями було визнано серед молодших класів 3-Б, середніх 5-А та старших 10-А та 9-Б. Переможці нагороджені грамотами та перехідними кубками. Всі інші учасники отримали подяку.

2-А  клас                            2-Б клас                            3-А клас                           3-Б клас

4-А                                     4-Б                                     5-А                                    5-Б

6-А                                     7-А                                   7-Б                                      8-А

9а
      8-Б                                     9-А                                      9-Б                                    10-А
  • 21.02.2011. -  Учні 9-Б класу відвідали Харківське гвардійське вище танкове командне училище.  Спочатку всіх нагодували солдатським обідом, який був дуже смачним.

Потім провели цікаву лекцію про зброю, показали техніку, дозволили не лише подивитися, а й усередині бойових одиниць самим учням відчути себе бійцями.

Це викликало багато емоцій та вражень! Завершилася екскурсія у музеї, де учні прослухали цікаву історію створення та розвитку училища, оглянули експонати.