Нова українська школа

Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Докладніше про зміни >
Сайт "Нова українська школа"

Наказ МОН від 15.01.2018 № 34 “Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи”

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1021 "Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня"

Лист Департаменту освіти від 29.01.2018 № 01-32/420 "Про підготовку педагогів області для роботи в умовах Нової української школи з 01.09.2018"

Лист МОН України від 23.08.2017 № 1/9-450 "Щодо методичних рекомендацій для експериментальних навчальних закладів"

Освітній проект "Модернізація початкової освіти"

У 2023-2024 році всі вчителі, які працюють за програмою НУШ пройшли навчання

Юні дослідники квітень

viber-2024-04-24-11-03-30-860

Міжнародний день щастя березень

16 лютого - День Єднання

photo-2024-02-16-11-00-47

День Соборності України (січень)

photo-2024-01-25-12-30-26

Національний тиждень читання (грудень)

photo-2023-12-14-14-21-43

21 листопада - День гідності і свободи

photo-2023-11-28-14-52-30

photo-2023-11-28-14-52-36

У 2022-2023 н.р. З метою підготовки до роботи в умовах НУШ навчання пройшли вчителі середньої школи.

photo-2023-09-18-10-18-10photo-2023-09-18-10-19-14photo-2023-09-18-10-19-03

За рахунок бюджетніх коштів для впровадження НУШ у 2019-2020 н.р. придбано два "комп`ютеризованих робочих місця для вчителя" (ноутбук, ламінатор, кольоровий принтер), парти одномісні - 61 шт., стільці - 61 шт, набори "Лего" - 4 шт.

З метою підготовки вчителів початкових класів до роботи в умовах Нової української школи у 2020/2021 роках пройшли навчання вчителі 3-4-х класів Перебийніс В.Б., Ковальова А.М., Лук'янчикова М.М., Олешкевич Г.В., Сирятська Ю.В. та Луппова А.М.

Упродовж 2018 -2019 навчального  року пройшли підготовку для роботи за Концепцією Нової української школи директор школи Жовтун Т.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Халімонова О.А., учитель початкових класів Агєєва С.С., вчителі музичного мистецтва, англійської мови, фізичної культури образотворчого мистецтва.

З метою підготовки вчителів початкових класів до роботи в умовах Нової української школи у 2019/2020 роках пройшли навчання вчителі 4-х класів  Бескоровайна Х.Г. та Семикрас Н.Й.

У лютому 2019 року отримано підручники від видавництва "Ранок" - на суму 7867,16 грн.

та подарунок від Департаменту освіти "Мандрівки центром Харкова" - на суму 1300,00 грн.

За рахунок бюджетніх коштів для впровадження НУШ придбано два "комп`ютеризованих робочих місця для вчителя" (ноутбук, ламінатор, кольоровий принтер). А також отримано гуманітарну допомогу від Департаменту науки і освіти: ігрові набори для майбутніх першокласників "Six Bricks"

А також: віяло "Дорожні знаки", віяло "Цифри та годинник", карта фізична світу, карта фізична України, колекція "Корисні копалини", колекція "Насіння і плоди", колекція "Типи грунтів", комплект для навчання грамоти/письма на магнітах, ляльковий театр "Родина", ляльковий театр "Тварини", набір математичного лічильного матеріалу, мікроскоп учнівський, демонстраційний набір "Овочі", демонстраційний набір "Фрукти", набір з математики роздатковий, набір класного інструменту, набір лабораторний для дослідів з природознавства, набір моделей геометричних тіл та фігур, набір наочно-дидактичних матеріалів з англійської мови, набір "Частини цілого на крузі. Прості дроби", нотний стан з нотами на магнітах, термометр

(кожної із зазначених позицій по 2 штуки)

Комплект "Букви українського алфавіту" - 8 шт.

Танграм (дерево) - 10 шт.

Зошити з української мови "Українська - це легко" - завдання для уроків

Випуск "Джерело" (для заступника директора)

Один з принципів НУШ – партнерство, у тому числі між школою та батьками. Це є суттєвою зміною для покращення виховного процесу. Батьки, вчителі і діти є повноправними членами освітнього процесу і співпраця між ними допоможе досягти докорінно інших, кращих результатів. Взаємодія відбувається за принципом "діалог - взаємодія - взаємоповага". Впровадження педагогіки співпраці з батьками позитивно впливає на першокласників та приносить свої результати. Втілити головну мету НУШ – змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя – можливо саме завдяки партнерству з батьками.

Дуже складно передбачити, у якому світі житимуть наші діти – адже він швидко змінюється. Проте із впевненістю можна сказати, що їм потрібно буде вміти працювати в команді й співпрацювати. Саме тому значну частину часу на уроках присвячено роботі в групах. Причому школярі не просто разом розв'язують, наприклад, математичні приклади, а роблять проекти і спільно шукають розв’язання проблеми.

Уміння вчитися – це ще одна навичка, яка стане в пригоді кожній людині. Адже у світі, який швидко змінюється, потрібно не відставати, а значить – уміти самостійно навчатися. Тому навчання першокласників побудоване на дослідженнях: дитина самостійно шукає відповіді на запитання, осмислює вивчене .