Школа сприяння здоров'ю

/Files/images/diagram.JPG

Завдання

• Впровадити режим пошуку та реалізації інноваційних технологій навчання здоров’ю в педагогічну діяльність, впроваджувати в практику власні розробки, здійснювати моніторинг та самоаналізрезультатів роботи з використанням сучасних технологій оцінювання ефективності роботи

• Формувати в учнів свідоме ставлення до власного здоров’я та навичок здорового способу життя

• Виховувати в учнів поведінку, спрямовану на здоровий спосіб життя

• Залучати до розбудови школи здоров’я фахівців з питань здоров’я і здорового способу життя

Педагогічний колектив школи нагороджено Дипломом Міністерства освіти та науки «За високі творчі досягнення» та Подякою «За пропаганду здорового способу життя у навчальному закладі, мікрорайоні, в дитячому та молодіжному середовищі»

/Files/images/slide0013_image026.jpg
/Files/images/slide0013_image028.jpg

V Міжнародна науково-практична конференція “Валеологія: сучасний стан, напрямки та перспективи розвитку” Стала вже традицією участь педагогів школи в Міжнародних науково-практичних конференціях “Валеологія: сучасний стан, напрямки та перспективи розвитку”, які організовує кафедра валеології ХНУ ім. В.Н. Каразіна. У 2006-2007 навчальному році у межах V конференції 14.04.2007 року спільно з науково-методичним центром управління освіти Харківської міської ради було проведено засідання круглого столу “Стратегія розвитку партнерства між Школами сприяння здоров’ю міст Дніпропетровська та Харкова” та виставку навчальних закладів – Шкіл сприяння здоров’ю, у якому брала участь директор школи Т.В. Куценко). Під час круглого столу було обговорено проект меморандуму про співпрацю навчальних закладів міст Дніпропетровська та Харкова щодо створення здорового освітнього середовища, в якому пріоритет буде віддано комплексному підходу до збереження і зміцнення здоров’я підростаючого покоління. За підсумками ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю в Харківській області ( наказ ГУОН від 28.05.2009 № 289) педагогічний колектив школи визнано переможцем та нагороджено Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді, упровадження інноваційних виховних технологій з питань формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, культури здоров’я учасників навчально-виховного процесу. Згідно з наказом МОН України від 07.12.2009 року № 1102 "Про підсумки проведення конкурсу захисту сучасної моделі навчального закладу - Школа сприяння здоров’ю педагогічний колектив школи визнаний переможцем конкурсу.