Подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса

22.12.2014 в актовій залі школи  пройшов Новорічний ранок під час якого учні 1- 4 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса, які вручила депутат Харківської міської ради Поздєєва Тетяна Геннадіївна.
На святі була присутня головний спеціаліст управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Черняк Вікторія Анатоліївна, яка привітала учнів, їх батьків та працівників школи з Новорічними святами та передала поздоровлення від начальника управління освіти Куценко Тетяни Володимирівни.
З вітальними словами до присутніх звернулася  директор школи Жовтун Т.С. Вона привіталя зі святами та побажала учням успіхів у навчанні та веселих канікул. Для дітей учнями 6-10-х класів була підготовлена Новорічна вистава.