Сторінка соціального педагога

Мета  роботи психологічної служби району: підвищення якості психологічного супроводу процесу удосконалення ефективності освітнього процесу в районі.

Мета роботи соціального педагога школи: забезпечення процесу соціалізації учнів у навчально-виховній діяльності, захист їхнього психічного, фізичного, соціального і духовного здоров'я, сприяння педагогічно доцільному і безконфліктному входженню молодої людини у світ дорослих, підготовка до самостійного життя в суспільстві

Пріоритетними завданнями є:

1.Супровід дітей пільгового контингенту.

2.Виконання посередницької функції між школою, сім'єю, державними установами по захисту прав дітей та громадськістю.

3.Сприяння створенню здоров’язберігаючих умов для розвитку дитини.

4.Своєчасна та систематична профілактика негативних явищ серед учнівського середовища через проведення круглих столів, диспутів, занять з елементами тренінгу, бесід.

5.Профілактична робота щодо виникнення правопорушень серед дітей та підлітків.

6.Педагогічна просвіта  та ознайомлення батьків та осіб, що їх заміняють зі змінами в законодавстві з питань виховання та розвитку дитини .

7.Запобігання торгівлі людьми серед дітей та підлітків.

8.Соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в межах інклюзивного навчання.

Коли учневі звертатись до соціального педагога:
якщо у твоїй родині є проблеми, які тебе постійно турбують, заважають нормально вчитися та відчувати себе щасливим;
якщо хтось примушує тебе до вчинків, що суперечать нормам моралі, пригнічують твою гідність, а ти не знаєш як себе поводити у такій ситуації;
якщо ти відчуваєш, що тобі потрібна допомога лікаря або юриста, проте не наважуєшся звертатися до батьків, чи тобі здається, що всі інші відвернулися від тебе і ніхто тебе вже не зрозуміє.